Meil on pikaajaline kogemus peatöövõtjana eramute, korterelamute, administratiiv- ja büroohoonete ning erinevate tootmishoonete ja ladude ehitamisel.

Meie eesmärgiks on pakkuda lahendust alates projekteerimisest kuni lõppviimistluseni. Üldehitusteenuse peatöövõtu puhul on kõige olulisemaks võimekus projekti juhtida ja hiljem ka tulemuse eest vastutada. Seetõttu suudame suure osa hoone ehitamisega seotud töölõikudest katta oma enda tööjõuga ja julgeme nii ka tehtud töö kvaliteedi eest vastutada. Suuremad kogemused on meil vundamenditööde (plaatvundament, lintvundament), betoonitööde ning müüritööde vallas, samuti erinevat tüüpi katuste ehitamisel ja fassaadide viimistlemisel ning sisetöödel.

Lisaks ehitustöödele teostame ka ehitusjärelvalvet ja anname ehitusalast konsultatsiooni, meie senine pikk kogemus ehitajana annab eelduse olla hea mõlemas.

Selleks, et olla heaks partneriks ehitusalal oleme enda jaoks lähtuvalt üldtunnustatud tavadest seadnud usaldusväärse ehitaja standardid, millest kinni pidamise nimel igapäevaselt pingutame:

  • Kogemustega töötajad, nende väärtustamine ja motiveerimine
  • Tähtaegadest kinnipidamine
  • Korralikud lepingud ja riskide kindlustamine
  • Hea finantsseis ja liigsete finantsriskide vältimine, läbi mille suudame erinevates oludes ja ka ootamatute probleemide korral tööd lõpule viiaLoe täpsemalt, kuidas usaldusväärset ehitajat leida, siit!