OÜ EKE Expo soovib olla partneriks Teie ehitusküsimuste lahendamisel. Arvestatav kogemus on meil koondunud ka restaureerimise, kinnisvaraarenduse ja ehitusjärelvalve teenuste osutamisel.

EKE Expo põhineb Eesti erakapitalil. Firma loodi 1998 aastal reorganiseerimise käigus Eestis juba aastakümneid tegutsenud EKE kontserni baasil eksportprojektide teostamiseks. Kohe loomise hetkest hakati ka ehitusteenust pakkuma ning viie tegevusaastaga on meist saanud nii kodu- kui välismaal tegutsev keskmise suurusega ehitaja. Kogemusi ja oskusi oleme omandanud elamuid, tööstus-, büroo- ja kaubandushooneid ehitades.

Firma jätkuv areng kinnitab, et oleme valinud õige tee klientide usalduse võitmisel. Eesmärgiks on oma partneritele pakkuda teenust mida iseloomustavad optimaalne hinna ja kvaliteedi suhe, lubatud tähtaegadest kinnipidamine ning paindlikkus kliendi soovide arvestamisel.

Meie suuremad tellijad on olnud: EV Välisministeerium, Eesti Energia AS, Maarjamäe Maja AS, Minigert OÜ, AS Univa, AS Salome Auto, OÜ Rehviexpress, AS Lasbet.